Eva je nadšená a zanícená podporovatelka a energická maminka, která se věnuje rozvoji ostatních a přitom na sobě stále pracuje. Eviny hodnoty jsou čestnost a jasnost. Spolupráce s ní mi otevřela oči. Eva mi pomohla dosáhnout úžasné a pro mě naprosto nečekané výsledky jak v osobním, tak v profesním životě, ze kterých jsem měla obavy. Díky její podpoře jsem se odvážila ke kroku, který mi změnil život a tím začal můj přechod ze zaměstnání na plný úvazek k novému dobrodružství – vlastnímu podnikání.

 

Opravdu si užívám spolupráci s Evou. Záměrně se vyhýbám slovu „práce“, protože naše spolupráce jde za hranici běžného slova práce. Eva je vysoce oddaná životní koučka, která mě povzbudila si vysnít velké cíle, objevit a být si vědoma svého potenciálu. Navzájem se podporujeme od října 2013 a cítím velkou vděčnost za to, že jsem měla příležitost jí pomoci při organizování charitativních akcí pro ženy a vytváření interaktivních online programů, které vytváří prostor pro ženy, v němž si mohou uvědomit svoji jedinečnost.

 

 

Adriana Kosovska

UK, Londyn

Zakladatelka neziskové komunitní skupiny Inspiratívne zeny v Southendu

 

 

“Eva má úžasnou schopnost být jemná a zároveň přímá a podporovat Vás při jejím koučingu k objevování toho, co Vám stojí v cestě, aby jste byli efektivní při Vašem výkonu”

Shani Choudhari
Koučka

Zakladatelka Ignite Collaboration, UK

Eva je velice energická a otevřená a také má velkou smyl pro čest. Je úžasná v projování lidí a díky tomu vytváří skělé výsledky a úspěch.

 

Práce s Evou je podle mé zkušenosti jak příjemná, tak efektivní. Opravdu nádherná kombinace!”


Nathalie Le Maol

Exekutívni koučka

Francie

Jmenuji se Jarka a jsem studentka Principů života u Zdenky Pižlové. Zatím jsem absolvovala 5 seminářů.

 

Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje. Dostala jsem od Evy kontakt. Řešila jsem nespokojenost se svým životem, prací a vlastně jsem ani nevěděla, co se se mnou děje.

 

Šla jsem na Evino doporučení ke Zdence na konzultaci a začala navštěvovat semináře. Po dvaceti letech na stejném pracovišti jsem se rozhodla změnit práci a posunout se někam dál.

 

Už jsem rok v nové práci, kde je víc absolventů PŽ. Učím se větší odpovědnosti, sebejistotě, otevřenosti, komunikaci a spokojenosti. Eva mně nabídla konzultace přes skype a řešíme spolu krůček po krůčku moje posuny v práci i v soukromí. Postupně mně otvírá oči a jsem za to ráda. Těším se na každé naše setkání a je moc fajn si s ní popovídat a dostávat zpětné vazby. Každý, kdo uvažuje o coachingu Evy, mohu jen doporučit.

 

Jarka

Client, CZ

© 2023 by Andi Banks. Proudly created with Wix.com